HM EKO DRIVE

Ponúkame širokú škálu rôznych typov výťahov od bezstrojovňových, cez strojovňové, malé nákladné výťahy so zakázanou prepravou osôb – všetky naše výťahy s výťahovým systémom HM EKO DRIVE patria do nízkoenergetickej triedy A.

Potrebný príkon závisí na jednotlivých účinnostiach a nezávisí na štítkovej hodnote motora stroja – ako je často u nás predkladané zákazníkovi. Frekvenčný menič odoberá iba toľko energie, nakoľko je zaťažená kabína.

Rekuperácia

Pre náročnejších zákazníkov ponúkame možnosť rekuperácie to jest dodávanie el. energie do siete. Tento stav nastáva pri dobrzďovaní výťahu keď sa výťahový pohon správa ako generátor.

Výťahy vybavené s touto aplikáciou ponúkame zákazníkom hlavne v administratívnych budovách kde prevádzka výťahu je veľmi vysoká.

Moderná technológia

Nízkoenergetické výťahy sú vybavené najmodernejšou bezprevodovou technológiou výťahového pohonu. Bezprevodový pohon je účinnejší oproti prevodovým asi o 22 %.

Pre názornosť, výťahy v obytných domoch dosahujú podľa našich skúseností asi 100 až 120 000 jázd ročne tj. asi 8 500 jázd mesačne a 300 jázd denne.

Úspora

  • Bez mazania
  • Bezprevodový stroj
  • ECO DRIVE pohon
  • Osvetlenie LED
  • Vysoká záručná doba 5-7 rokov

Kontaktujte nás

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať.

Táto stránka je chránená pomocou reCAPTCHA a Google zásad ochrany osobných údajov a podmienok používania.